Четвер, 02.05.2024, 03:09

Спеціаліст ІІ категорії

Дата народження: 02 червня 1982 року

Освіта: вища

Закінчила у 2005 році Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Українська мова, література. Соціальний педагог.»

Кредо психолога: «Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність»

Робота соціального педагога в закладі спрямована,

в першу чергу, на захист прав та свобод дітей. Особлива увага приділяється роботі з учнями із сімей пільгових категорій, дітям які виховуються в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах та роботі з дітьми схильними до правопорушень.

У своїй роботі соціальний педагог керується

Конституцією України, Законами України, нормативними документами з питань захисту прав і свобод дитини, Конвенцією з прав дитини, Етичним кодексом та іншими відповідними нормативними документами.

Види роботи соціального педагога в школі:

-діагностична робота;

- прогностична робота;

- консультаційна робота;

- профілактична (просвітницька) робота;

- навчальна діяльність;

- організаційно-методична робота;

- зв’язки з громадськістю.

Посадові обов'язки соціального педагога:

Вивчає та оцінює особливості діяльності й розвитку учнів (вихованців), мікроколективу (класу чи референтної групи), шкільного колективу загалом, неформальних молодіжних об'єднань; досліджує спрямованість впливу мікросередовища, особливостей сім'ї та сімейного виховання, позитивного виховного потенціалу в мікрорайоні та джерела негативного впливу на дітей і підлітків.

«  Травень 2024  »