Понеділок, 18.06.2018, 10:54

Колодянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інформація про школу

У  1901 році була заснована церковно-парафіяльна школа паном Закревським, якому належало село Колодянка.
На початку 20-х років минулого століття було відкрито початкову школу, на базі якої працював лікнеп. У 1931 році школа була реорганізована в семирічну. Першим директором семирічної школи став М.Н. Біба.
В 1943 році директором школи був призначений С.Ф.Заноздра.
З 1977 року по  1995 рік школа працювала під керівництвом В.М. Романюка. Завдяки його наполегливому клопотанню в 1989 році була побудована нова типова двоповерхова школа. Діти почали здобувати середню освіту.
Школа пишається своїми випускниками, які успішно працюють в різних галузях народного господарства. Так А.А. Кравчук – проректор Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка, В.М.Мартинюк – завідуючий кафедрою Полтавського вищого військового училища.
Великий внесок у навчання дітей внесли Н.П.Калініна, Н.І.Поліщук, П.А.Романюк, Л.А. Більська, Л.Ф.Харитич.

Ліцензії на провадження освітньої діяльності- чекаємо на отримання

Структура та органи управління закладу освіти- Новоград-Волинська РР, директор школи, Рада школи, педагогічна рада.

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою - навчальний план

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником  – с.Колодянка, с.Кожушки, с.Тернівка, с.Радулино.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти 144 учні

Мова  освітнього процесу- українська

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)відсутні

Правила прийому до закладу освітизаява  батьків, медична довідка, копія свідоцтва про народження.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами- доступні (наявний пандус)

Директор школи — Боровець Валентина Данилівна 1966 р.н. В 1985 році закінчила Дубнівське педагогічне училище, а в 1992 - Житомирський  педагогічний інститут ім. І.Я.Франка за спеціальністю «Теорія і методика початкового навчання», має вищу категорію. З 2005 року працює на посаді директора, а з 2012 року - директор Колодянської ЗОШ.
Життєве кредо: У серце ввійде те, що йде від серця.

Проблемна тема школи:

"Створення єдиного освітнього, інформаційно-розвивального та  творчого простору школи як необхідної складової  всебічного розвитку учнів на основі інноваційної діяльності педколективу"

«  Червень 2018  »