Субота, 20.04.2024, 08:31

Головна » 2012 » Квітень » 24 » Засідання творчої групи
Засідання творчої групи
В нашій школі відбулося засідання творчої групи,на якому обговорювалося питання креативності та інноваційностінавчально- виховного процесу.

Вчителі творчої групи Бондарчук Галина Володимирівна, Каленюк Світлана Борисівна, Лопатюк Анна Анатоліївна презентували свої уроки.

Цікаво пройшов в 4 класі урок – проект превентивної освіти на тему «Учуся казати «НІ» , який провела Бондарчук Г. В.
«Карту бажань» з елементами позитивного мислення виготовляли діти і учителі на уроці психологічного спілкування, яким керувала Каленюк С. Б.
Поділилася досвідом застосування інтерактивних форм роботи Лопатюк А. А. на уроці німецької мови в 5 класі на тему «Їжа».

Позакласна робота з німецької мови потрібна для розвитку і підтримання інтересу до вивчення іноземної мови. В зв’язку з цім у нашій школі кожного року проводиться тиждень німецької мови. Головним принципом є залучення всіх учнів школи, незалежно від їх знань, в роботу. Цього року тиждень німецької мови було проведено в лютому. Учитель німецької мови Лопатюк Анна Анатоліївна та учитель української мови Недзельська Марія Марківна провели бінарний урок в 5 класі „IndasMärchenland".

На протязі тижня учні презентували низку своїх власних проектів.
Лопатюк Анна Анатоліївна провела змістовний виховний захід «Клуб допитливих» . На заході було багато захоплюючих ігрових моментів, віршів, пісень та театральнихпостановок.

Переглядів: 1417 | Додав: Opa | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Квітень 2012  »